Prva pomoč za bodoče voznike motornih vozil

Tečaji in izpiti iz PP

RKS_prvapomoc

Na podlagi Zakona o Cestno prometnih predpisih RS, so vsi bodoči vozniki motornih vozil dolžni opraviti izpit iz prve pomoči. Zakon natančno določa, da je izvajalec izpitov iz prve pomoči Rdeči križ Slovenije in preko njega lokalna Območna združenja, kot je RKS-OZ Sežana, ki izvajajo tudi tečaje prve pomoči v skladu z veljavno evropsko doktrino na tem področju. RKS ima ustanovljen Strokovni svet za prvo pomoč, ki redno bedi nad izvajanjem izpitov ter podeljuje licence predavateljem in izpraševalcem za izvajanje tečajev in izpitov iz PP na nacionalnem nivoju.

CENA:
– tečaj in izpit iz PP:  99,46 evra
– izpit iz PP: 65,83 evra
– izdaja dvojnika izkaznice PP (v primeru izgube ali uničenja): 26,11 evra

TERMINE izvedbe najdete na levi strani naše spletne strani – v rubriki Aktualno.

PRIJAVE:
– tel.št.: 05/730-50-22 oz. gsm: 040 439 366, na mail: sezana.ozrk@ozrks.si
ali pa uporabite spodnji obrazec

  Ime in priimek*

  E-pošta*

  GSM številka*

  Datum rojstva*

  Kraj rojstva*

  Naslov stalnega bivališča*

  Poštna številka in kraj stalnega bivališča*

  Strinjam se, da lahko 'Rdeči Križ Slovenije - Območno združenje Sežana' obdeluje moje osebne podatke za potrebe obveščanja preko e-pošte in prijave na tečaj prve pomoči. Seznanjem sem tudi s politiko zasebnosti.*

  Preberite si politiko zasebnosti

  POTREBNI PODATKI ZA PRIJAVO:
  – Ime in priimek
  – Datum in kraj rojstva
  – GSM številka
  – Naslov stalnega prebivališča: kraj/ulica, hišna št. in pošta

  VELJAVNOST POTRDILA:
  – neomejeno