Teden dobrodelnosti od 14.10. do 20.10.2019

Pošlji sms na 1919 z besedo SKUPAJ5. 

Hvala v imenu Rdečega križa Slovenije!

Družin in posameznikov, ki so odvisni od pomoči drugih, je na žalost veliko. Vsak peti upokojenec s svojo pokojnino komaj preživi. O počitnicah ne upa niti sanjati. Na srečo nas je veliko tudi takih, ki jim želimo pomagati.

V akciji Lepo je deliti z zbiranjem sredstev za prehranske pakete pomagamo mnogim, ki se znajdejo v stiski. Reven je vsak sedmi med nami. Že z majhnim prispevkom jim lahko skupaj z Rdečim križem Slovenije pomagate tudi vi.

V življenju nikoli ne veš, kdaj boš tudi sam potreboval pomoč… Zato pomagajmo tistim, ki jo potrebujejo zdaj.

Tudi ti lahko deliš. S poslanim SMS na 1919 z besedo SKUPAJ5 prispevaš za prehranske pakete ali počitnice najbolj ranljivih med nami.