DELOVANJE V ČASU EPIDEMIJE COVID-19

Spoštovani občani in občanke,

Rdeči križ v Sežani v času epidemije COVID-19 deluje v spremenjenih razmerah. Dosegljivi smo od ponedeljka do petka od 8.00 do 16.00 ure na telefonskih številkah 05 730 50 22 ali 040 439 366. Pišete nam lahko tudi na e-mail: sezana.ozrk@ozrks.si.

V sodelovanju s Civilno zaščito in zaposlenimi na občinah ter Centrom za socialno delo v Sežani še vedno izvajamo svoje poslanstvo in aktivnosti za pomoč ljudem v stiski.

Po pozivu Uprave za zaščito in reševanje Republike Slovenije prostovoljci-člani naših dveh ekip prve pomoči skupaj z ekipami Rdečega križa iz notranojsti izvajajo naloge na mejnih prehodih Fernetiče in Krvavi potok.

Pazite nase in pomislite na druge.

V teh težkih časih smo prostovoljci lahko vsi zdravi in zmožni občani in občanke.