ZBIRAMO HRANO. LAHKO PRISPEVAŠ?

Akcija »Zbiramo hrano. Lahko prispevaš?« bo potekala v soboto, 20. maja 2017, v času od 7.30 do 12. ure v Mercatorjevi trgovini v Sežani.

Skupaj z Mercatorjem, ki podpira človekoljubje kot samoumeven del svoje družbene odgovornosti, spodbujamo vse ljudi, ki čutijo podobno, naj delijo drobec tistega, s čemer razpolagajo, z znanimi in neznanimi ljudmi v svojem okolju. Morda nekateri še ne trpijo lakote, vendar bodo s prihrankom lažje plačali položnico, ki jim preti z odklopom ali deložacijo. Neskončno lep je občutek, da smo storili nekaj dobrega za drugega človeka. Če bi vsak Slovenec na leto prispeval samo en kilogram riža in liter olja, bi bilo to štiri tisoč ton hrane, s čemer bi več kot podvojili količino, ki jo razdelimo danes. To ne bi smel biti previsok cilj. Hvala za vašo podporo.